Šílenost, aneb nekonečný sen

Píšu už asi od 12ti let, recenze, články, rozhovory… A spousta těchto mých literárních výplodů z mého “pravěku” není nikde k dohledání. A tak sem si říkal, že je postupně některé zveřejním alespoň zde na svém blogu. Buďte proto tolerantní k chybám stylistickým i těm pravopisným, byly psány ještě v době, kdy sem na takové věci nedbal, o to víc sem chtěl tvořit a dát o sobě vědět… Takhle sem psal ještě dávno, než sem měl občanku.  Některé ty věci jsou celkem perly, jiné spíš k pousmání, ale je to doklad toho, že sem se tenkrát jen tak neflákal. Jeden takový článek vám zde právě přináším:

 

Tady je:

 

Šílenost, aneb nekonečný sen
Kůň si koupil housku za 2 kopyta, jenže byla kyselá, protože byla z cukru, který někde mlynář zasel do zeleného oleje, ve kterém létala spící žirafa. Protože si zapnula svůj počítač, ve kterém dávali Eso, které uváděla populární dívčí skupina BACK STREET GIRLS (úspěšná svým velešitem “Ty si můj teta”. Pak ale letadlo spadlo a tak ho ti kojoti v čelem s Erlem Synkem Háchou sežrali za studena, což se ovšem nelíbilo krokodýlu Paegasovy a tak vyhlásil válku společnosti Kalhotky a jiné nástroje pro Kutily (majitelem je známý Gill Bates), Jenomže se Honza naštval a zabil zlou princeznu Panelu Anderzolovou a vzal si krásného draka, kterého si princezna chtěla dát k obědu. Problém byl v tom, že drak měl velké poprsí a tak věčně padal ze skály a asi proto mu vytekl mozek do potoka ze kterého se napil Duke Nukem, což mělo za následek, že se zamiloval do slečny Lary “Škáry” Croftové, z té lásky splanula hra Tomb Raider, kterou Vám přináší čas od času počítačové firmy CORE a EIDOS. Ten sýr byl však úplně dobrý a zdravý a tak se princ udusil slzným plynem. Další den ho ovšem živého nalezl Jazz Rozkrajovač a tak ho snědl a s otravou ho pak převezli do fakultní nemocnice v Pražském výstavišti, kde se konala matějská pouť, na které byl také Original Cirkus Envisible Studio, který však časem zkrachoval, protože po zemi se toulal jiný cirkus, který byl asi tak 100x lepší, ten cirkus se jmenoval Original Cirkus Dragons Studio Polná a jeho hlavní atrakcí byl diskmag Sektor. Ale vraťme se zpět. Kůň si pak ještě koupil cigarety belnald a pivo malbolo, jenomže to hned snědl a tak to zapil Warcraftem ?
Omyl.. Chci říci Starcraftem. Pak se jim ale v cestě objevil jakýsi magazín WOMAN AND LIFE. A tak si ho celý přečetli. Shakespearovy se to ale nelíbilo a tak se dal do psaní nové hry – Quake 3 Area. He ? Ta disketa se do tak malé jednotky nevešla a tak žalovala CDROM za poškozování osobní svobody. CDROM dostal dvě hodiny nepodmíněně a tak se tam objevil virus ILOVE YOU (mailuju tě – ). Blbec. Řekl jsem si a nakopl ho do zadku a on prolítl skleněnou výplní na zahradu, odkud se dal úprchem pryč. Doběhl až k řece, jenomže u té řeky stál Mr. President a zpíval písničku I GIVE YOU ME HEART. Pak přišel soudruh Ramstein a řekl DU HAST MICH mistře presdiente. Mr. President se lekl a skočil do řeky, odkud plaval až do malebné vesničky na Vysočině – do Polné. Tam z vody vylezl a vydal se do redakce diskmagu Sektor. Přišel k redakci a zazvonil. Otevřel jim keinmen a řekl jim FUCK YOU ich habe gern PRODIGY. Mr. President sklopil hlavu a šel plavat dál a tak plaval, plaval až doplaval do čističky, kde je vytáhli a poslali je transportem do nově zbudovaných kolonií na marzu. Mimozemšťani si na ně už dělali zálusk. Pak přišel bájný Magic a zachráníl Mr. President ze spáru čtyřprsťáků (a nevšiml si, že omylem zachránil FUN FACTORY) a tak se musel pro Mr. President vrátit. Když se vrátili, udělali společně koncert v Polenské sportovní hale, jenomže tam přišlo pouhých 800000 diváků. Polenšti flórbalisté uspořádali protest na počest nově postavené školní prádelny, která se nyní nachází v prostorách nové školní jídelny. Ale co ? Řekl jsem si a upaloval jsem k lesu, kde stál černokněžník a volal stůj nebo zastřelím kačera donalda, řekl jsem že mi to nevadí a tak vytáhl Britney Spearsovou, to už mi vadit začalo, vzal jsem jí a donesl jsem jí domů, kde sem s ní později udělal dlouhé rozsáhlé interview, jenomže jak víte Sektor už pak nikdy nevyšel a tak mám interview pouze na svém NOTEBOOKU. Poté jsem Britney Spearsovou vzal a dovedl jí ke Casanovovy, který z ní byl přímo nadšen, proto mi asi také dal těch pět kubánských doutníků a balíček Pepsi kol. Zdálo se to až šílené a tak jsem šel za svojí holkou a nevšiml si, že je doma s jiným klukem, nasral jsem se, vzal jsem teleport a teleportoval je oba do minulosti. Trochu se mi po mé holce stejskalo, ale co ? Byla to štětka..
Pak jsem si ale koupil centrifugu a udělal jsem s ní turné po spojených státech a kanadě. Ve Znojmě se mi však centrifuga překlopila a vypadlo z ní tolik lidí, že by se nevešli ani na Václavák. Pak sem potkal toho koně a on mi řekl, že si koupil housku za 2 kopyta, jenže byla kyselá, protože byla z cukru, který někde mlynář zasel do zeleného oleje, ve kterém létala spící žirafa. Ten kůn byl však nějakej divnej a tak brzy dodělal a ambulance ho odvezla do krchovské nemocnice nemocnice. Lara Croft a Duke Nukem mi jednoho dne napsali, že mě zvou na oslavu 325 dní jejich lásky. Trochu sem jim záviděl. Protože láska, je láska když chodí holky s klukama a Lara s dukama. Nakonec jsem tam ale přijel. Lara se tam zamiloval do mě, Duka poslala ke dnu společně s Titanikem a my jsme si to léto docela užili.