Můj dobrej rok aneb mám za sebe radost

Je to na dobrý cestě. Hodně věcí, který jsem chtěl udělat v prvním kvartálu roku sem stihl už v lednu. Do toho ještě dodělávám podklady pro účetnictví, což vždycky trošku zdržuje a ubírá čas na práci. Nedávno sem spustil stránky pro Spolek výtvarných umělců Vysočiny a restauraci U Smrčků, jak to tak vypadá zakázek na webovky bude dost.

Z nekomerčních projektů jsem letos chtěl v prvních třech až čtyřech měsících spustit web o cirkusech – Cirkusoviny.cz ; dále web o kulturním a zábavném dění v Polné – Polna-City.info ; vydat sbírku básní a dodělat čtvrté pokračování hry Fuckstory. Dva první body sem stihl v lednu, mám se za to rád 🙂 a těší mě to.

Navíc sem snížil svojí náročnost na životní potřeby a návykové látky (snažím se nekouřit a omezil sem noční život), chci žít lépe, zdravěji a až na drobné úlety se mi to daří. Navíc si myslím, že z chyb se člověk učí, takže je potřeba občas nějaký ten úlet, aby si člověk připomněl, že cesta vede jinudy. Každý den se trošičku polepšuji,… ne moc, ale chci být lepším člověkem, ovšem jsem jen lidská bytost, takže sem na sebe hodnej, když něco trošku podělám.

Mám hodně plánů pro tento rok. Pracovních i osobních. Tak doufám, že mi to neposere nějaká zdravotní či osobní komplikace nebo neočekávaná světová katastrofa, rozpad EU, válka nebo eskalující uprchlická krize.

Jinak si myslím, že to bude dobrej rok. Můj dobrej rok.