Škola zlomených srdcí

Píšu už asi od 12ti let, recenze, články, rozhovory… A spousta těchto mých literárních výplodů z mého “pravěku” není nikde k dohledání. A tak sem si říkal, že je postupně některé zveřejním alespoň zde na svém blogu. Buďte proto tolerantní k chybám stylistickým i těm pravopisným, byly psány ještě v době, kdy sem na takové věci nedbal, o to víc sem chtěl tvořit a dát o sobě vědět… Takhle sem psal ještě dávno, než sem měl občanku.  Některé ty věci jsou celkem perly, jiné spíš k pousmání, ale je to doklad toho, že sem se tenkrát jen tak neflákal. Jeden takový článek vám zde právě přináším:

 

Škola zlomených srdcí
Mám tři oblíbené seriály : Simpsonovi, Přátelé a australský seriál Škola zlomených srdcí.
Tento seriál už dávno překročil 200stej díl a podle mě je o hodně zajímavější jak Beverly Hills 90210, nebo Pobřežní hlídka a další  seriály, na které se raději nedívám, abych neumřel nudou.

V tomto seriálu odehrávajícím se na střední škole se vystřídalo již mnoho postav (možná si někdo vzpomene Bolton, Katarina, Charlie), ale bylo jich i hodně před tím, vím jak vypadali, ale jejich jména už si nepamatuju.Nedávno tam ještě byli tyto postavy Drazic, Anita, Gemma atd..), seriál vypráví o hádkách mezi učiteli a žáky (občas je to sranda, jak jsou správně drzí na učitele, taky za to někdy slíznou nějakej ten trest jako měsíc po škole atd., někteří z žáků mají občas problémy se zákonem, Drazic měl například roční podmínku), seriál také vypráví o lásce, ale hlavně je tam ta správná nálada.